قوانین و مقررات

 کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه مکتب خانه شطرنج منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می باشد. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

.

 ۱: در حال حاضر امکان خرید در فروشگاه مکتب خانه شطرنج بدون عضویت امکان پذیر میباشد و در صورت اجباری شدن عضویت میبایست از نام های کاربری عجیب و غریب و فیک خودداری کنید
.

 ۲ : وارد کردن نام و نام و خانوادگی ، ایمیل و شماره تماس اجبار میباشد و درصفحه پرداخت با علامت * اجباری بودن آن مشخص شده و در صورت عدم وارد کردن اطلاعات صحیح عواقب بعدی بر عهده خود شخص میباشد .

.
۳ : توجه داشته باشید به ازای هر یک بار خرید صرفا میتوانید یکبار از سایت دانلود کنید ( درصورت نیاز به دفعات بیشتر با مدیریت در تماس باشید )

.
۴ : محصولات دانلودی بلافاصله بعد از خرید لینک دانلود در اختیارتان قرار میگیرد .

.
 ۵ : در نظر داشته باشید به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی کلیه لینک های دانلود دارای انقضا میباشند و پس از اتمام انقضا دیگر لینک دانلود عمل نخواهد کرد ( مدت انقضا ۷ روز تمام میباشد )
.

 ۶ : تمامی محصولات فیزیکی دارای گارانتی بازگشت میباشد ( گارانتی بازگشت ۷ روزه میباشد )

.
 ۷ : از ارسال نظر و پیغام های غیر فارسی(فینگلیش) بپرهیزید.
.

 ۸ : تمامی پرداخت های شما توسط درگاه پرداخت امن شاپرک میباشد برای این منظور در حین پرداخت صفحه پرداخت امن را حتما بررسی کنید در غیر اینصورت عواقب آن بر عهده شخص میباشد .
.

۹ : فروشگاه مکتب خانه شطرنج به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

.

۱۰ :  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و به کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسیدگی می‌‏شوند. در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری از طریق سایت وجود دارد

.

۱۱ :  در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت فروشگاه مکتب خانه شطرنج ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه مکتب خانه شطرنج محفوظ است. فروشگاه مکتب خانه شطرنج در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت  می‌پذیرد که از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه مکتب خانه شطرنج از سوی کاربر است