کتاب Sicilian Dragon | دانلود کتاب شطرنج سیسیلی دراگون

کتاب Sicilian Dragon  | دانلود کتاب شطرنج سیسیلی دراگون

با سلام و خسته نباشید خدمت علاقمندان به شطرنج و کاربران سایت Nf6.ir  با توجه به درخواست کاربران سایت امروز فایل PDF کتاب آموزشی Sicilian Dragon را به جهت دانلود شما عزیزان بصورت رایگان در اختیارات گذاشتیم توجه داشته باشید که این کتاب در سایر سایت های سودجو بصورت پولی قرار داده شده است .

کتاب Sicilian Dragon  نوشته جه کسی میباشد  ؟

کتاب Sicilian Dragon یکی از برترین کتاب های موجود در زمینه دفاع سیسیلی میباشد که توسط ادوارد گوفلد و اریک شیلر در سال ۲۰۱۱ نوشته شده و در ژاپن علاقمندان بسیاری دارد بطوری که تیم ملی بانوان ژاپن به گفته یکی از سایت های این کشور یکی از دلایل پیشرفت تیم ملی بانوان این کشور در زمینه سیسیلی کتاب ادوارد گوفلد و اریک شیلر میباشد .

کتاب Sicilian Dragon | دانلود کتاب شطرنج سیسیلی دراگون
.
.

تفاوت کتاب Sicilian Dragon با سایر کتاب های آموزشی

سیسیلی اژدها ( دراگون ) یکی از هیجان انگیز ترین . محبوب ترین شروع بازی های شطرنج میباشد که همه بازیکنان باید با آن آشنا باشند .
سیسیلی دراگون یکی از هیجان انگیز ترین شروع بازی های محبوب در تمام دوران شطرنج که همه شطرنج بازان نیاز است با بازی های درخشنان و حملات هیجان انگیز آشنا باشند ، نسخه جدید ویژگی نمودار بزرگتر و مورد بحث همه اصول مهم سیسیلی دراگون از شروع بازی تا آخر بازی و تحولات و مانور آخر بازی میباشد ، خوانندگان یادگیری تمام ایده های کلیدی استراتژیک و تاکتیکی را یاد میگیرند

این کتاب بر خلاف بسیاری از کتاب های مدرن شطرنج اجتناب از حج انبوهی از تئوری های شروع بازی بوده که این ویژگی منجر میشود خوانندگان درک چگونگی بازی در خطوط باز و مهارت ها و فنون را یاد گیرند و با ذوق و خواص شطرنج را دنبال کنند که این مهم منجر به کسب نتایج درخشان برای خوانندگان این کتاب خواهد شد .

https://www.nf6.ir/wp-content/uploads/2017/10/Simple-Attacking-Plans1.pdf

اصغر هستم مدیر سایت NF6.ir مربی وبازیکن و علاقمند به شطرنج میباشم ، کلیه مطالب و آموزش های موجود در سایت اختصاصی بوده و به هیچ وجه از سایت های دیگر کپی نشده و به کمک آموزش های اساتید بزرگ به قلم تحریر در آمده است ، هرگونه سوال و پاسخ از طریق بخش نظرات در زیر هر پست امکان پذیر میباشد .

کلیک کنید

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۴۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.